Dzień Otwarty Pomorskiego Ośrodka Psychoterapii – Psychodynamiczny.pl

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, szczególnie studentów kierunków humanistycznych oraz psychologów, pedagogów i osoby pracujące w zawodach związanych z innymi formami pomagania do wzięcia udziału w Dniu Otwartym Pomorskiego Ośrodka Psychoterapii.

W trakcie spotkania przedstawimy Państwu:

  • Pracę psychoterapeuty psychodynamicznego w oparciu o metodę Psychoterapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu (TFP);
  • Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży – prowadzone przez nas szkolenie z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży.

Dodatkowo proponujemy bezpłatny warsztat pt. „Praca psychoterapeuty psychodynamicznego”. Zapraszamy do wzięcia w nim udziału osoby chcące doświadczyć na czym polega psychoterapia psychodynamiczna w praktyce. Interaktywna forma warsztatu pozwoli uczestnikom na poznanie czym jest metoda Psychoterapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu (TFP). Uczestnicy dowiedzą się również czym jest klaryfikacja, konfrontacja i interpretacja i jak je stosować oraz jak wykorzystać emocje towarzyszące psychoterapeucie podczas pracy w kontekście rozumienia psychopatologii pacjenta.

W trakcie warsztatu 10 osób będzie miało możliwość wcielić się w rolę terapeuty i w rolę pacjenta. Pozostali uczestnicy wcielą się w rolę obserwatorów pracujących par. Prosimy o potwierdzenie udziału na adres e-mail i/lub telefon z dodaniem informacji w jakiej roli chcieliby Państwo uczestniczyć w warsztacie. W przypadku roli terapeuty i pacjenta decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin: 21 listopad 2015 r. (sobota) godz. 12.00 – 16.00

Zapisy: Barbara Wota

e-mail: b.wota@psychodynamiczny.pl

tel. 532 361 880

Miejsce: Pomorski Ośrodek Psychoterapii, ul. Armii Krajowej 9/10, Gdynia

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny – liczba miejsc ograniczona.