Zespół

Uwaga! Preferujemy kontakt telefoniczny. Ponieważ o każdej pełnej godzinie zaczynamy sesję terapeutyczną, zalecamy dzwonienie na kilka minut przed każdą pełną godziną.

Agnieszka PienkowskaAgnieszka Pienkowska
psychoterapeuta, psycholog, socjoterapeuta
tel: 692 918 131
e-mail: a.pienkowska@psychodynamiczny.pl

Barbara WotaBarbara Wota
psychoterapeuta, psycholog, socjoterapeuta
tel: 532 361 880
e-mail: b.wota@psychodynamiczny.pl

JoannaRompca200Joanna Rompca
psychoterapeuta, psycholog, socjoterapeuta
tel: 509 665 695
e-mail: j.rompca@psychodynamiczny.pl

Monika Czaja Monika Brzezińska
psychoterapeuta, socjoterapeuta
tel: 506 603 400
e-mail: m.brzezinska@psychodynamiczny.pl

Sebastian PienkowskiSebastian Pienkowski
psychoterapeuta, socjoterapeuta
tel: 697 691 845
e-mail: s.pienkowski@psychodynamiczny.pl

Danuta Chrzanowska – socjoterapeuta, psychoterapeuta
tel. 516 069 393
e-mail: d.chrzanowska@psychodynamiczny.pl

Natalia Ćwiklińska – psycholog, psychoterapeuta
tel. 505 183 382
e-mail: n.cwiklinska@psychodynamiczny.pl

Olga Smyk – psycholog, psychoterapeuta
tel. 508 378 314
email: o.smyk@psychodynamiczny.pl

Aleksandra Trzeciecka – psycholog, psychoterapeuta
tel. 604 544 021
e-mail: a.trzeciecka@psychodynamiczny.pl

Zofia Łopyta – psychoterapeuta, socjoterapeuta
tel. 509 296 272
e-mail: z.lopyta@psychodynamiczny.pl

Marta Rusek – psycholog, psychoterapeuta
tel. 667 319 610
e-mail: m.rusek@psychodynamiczny.pl

Adresy gabinetów

  • Gdynia, ul. Armii Krajowej 9/10 (4 piętro)
  • Gdańsk, ul. Śniadeckich 9/5 (I piętro)

Godziny pracy

  • Poniedziałek: 10:00 – 20:00
  • Wtorek: 10:00 – 20:00
  • Środa: 10:00 – 20:00
  • Czwartek: 10:00 – 20:00
  • Piątek: 10:00 – 20:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Gabinet w Gdyni na mapie

Gabinet w Gdańsku na mapie