Nabór do Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży [nieaktualne]

[alert type=”error” close=”true”]Zajęcia studium już się rozpoczęły.  Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się o kolejnym naborze[/alert]

Ogłaszamy nabór na pierwszy rok 2013/14  Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, prowadzonego przy współpracy z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (www.kcp.krakow.pl)

Ofertę kierujemy głównie do psychologów, pedagogów, nauczycieli i studentów kierunków humanistycznych.

Dwuletnie szkolenie wprowadzające w obszar pracy socjoterapeutycznej, ze szczególnym uwzględnieniem psychoedukacji, psychoprofilaktyki oraz wszelkich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci i młodzieży z jednoczesnym zakreśleniem podstaw rozumienia i pracy psychoterapeutycznej w oparciu o paradygmat psychodynamiczny. Zajęcia mają charakter treningowy, warsztatowy, seminaryjny oraz wykładowy. Konstrukcja merytoryczna kursu umożliwia opanowanie podstaw pracy indywidualnej w zakresie szeroko rozumianego poradnictwa a także podstaw organizacji i prowadzenia różnorodnych form tak treningowych, jak i warsztatowych. Ponadto daje możliwość poruszania się w obszarze diagnozy problematyki pacjentów, kwalifikacji do różnych sposobów leczenia a także podstawy pracy terapeutycznej.

Po otrzymaniu dyplomu ukończenia Studium istnieje możliwość starania się o Certyfikaty: Socjoterapeuty i Trenerski Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz kontynuowania na podyplomowym szkoleniu w zakresie psychoterapii psychodynamicznej.

Zobacz więcej informacji o Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży