Zespół

Agnieszka Pienkowska
psychoterapeuta, psycholog, socjoterapeuta
tel: 692 918 131
e-mail: a.pienkowska@psychodynamiczny.pl

Monika Brzezińska
psychoterapeuta, socjoterapeuta
tel: 506 603 400
e-mail: m.brzezinska@psychodynamiczny.pl

Sebastian Pienkowski
psychoterapeuta, socjoterapeuta
tel: 697 691 845
e-mail: s.pienkowski@psychodynamiczny.pl

Marta Rusek – psychoterapeuta

tel. 667 319 610
e-mail: m.rusek@psychodynamiczny.pl

  • Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego.
  • Kwalifikacje psychoterapeuty rozwija w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Współpracownicy

  • Grzegorz Zielak, psycholog, socjoterapeuta, psychoterapeuta,
    tel. 508 007 093
  • Anna Osińska-Nowak, psycholog, psychoterapeuta, socjoterapeuta
    tel 883 764 663

Pomorski Ośrodek Psychoterapii tworzą doświadczeni specjaliści: psychoterapeuci i psychologowie. Jego pomysłodawcą i kreatorem jest Sebastian Pienkowski (psychoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem w pracy indywidualnej i grupowej).

Ideą towarzyszącą powstawaniu ośrodka było zbudowanie zespołu wykwalifikowanych praktyków pracujących w podejściu psychodynamicznym, zidentyfikowanych z jednolitym sposobem myślenia o psychoterapii. Psychoterapeuci pracujący w Ośrodku przechodzą proces kilkuletniej weryfikacji, w trakcie którego doskonalą swoje umiejętności, potwierdzają rzetelność swojej pracy i rozeznają własne trudności mogące mieć wpływ na kontakt z pacjentem.

Taka droga gwarantuje rzetelność i uczciwość w tworzeniu relacji psychoterapeutycznej oraz odpowiedzialność za efekty pracy. Jednocześnie psychoterapeuci stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez superwizje oraz uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach. Ośrodek współpracuje z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz kadrą psychologów, psychoterapeutów i trenerów z całej Polski.